Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Blondynka. Czy Sylwia i Marcin znów zbliżą się do siebie?

Odc. 13. Manej jest wniebowzięty – Majka oznajmia mu, że po raz drugi zostaną rodzicami.

W reszcie przychodzi dzień tak wyczekiwany przez wszystkich mieszkańców lecznicy – doktor Fus wraca ze szpitala. Swój pobyt w domu mężczyzna zaczyna od przeproszenia Jasiuni. Tłumaczy kobiecie, że zdaje sobie sprawę, iż to przez jego niezdecydowanie, kobieta zaczęła zastanawiać się nad zabiegiem odmładzającym. Na koniec swojej przemowy doktor pyta Rostworowską, czy zechce dalej dźwigać na swoich wątłych barkach taki ciężar jak on.

Reklama

Jasiunia ze wzruszeniem ramion odpowiada, że już zdążyła się przyzwyczaić. Także w życiu Puli-Huli sporo się dzieje. Mimo nieciekawych doświadczeń z randkami z internetu, felczer postanowił nie rezygnować z poszukiwania kandydatki na żonę. Tym bardziej, że Jagna podsuwa mu kolejną propozycję, jej zdaniem godną zastanowienia. Kozyra decyduje się odwiedzić w Widziadłach wdowę po ślusarzu. Kobieta niemal od razu przypada mu do gustu. Jeszcze większe wrażenie robi stojący w jej garażu najprawdziwszy Harley-Davidson.

Natomiast Marcin decyduje się przeprowadzić poważną rozmowę ze stryjem. Pyta go, czy może zostać w Majakach i, czy ewentualnie może liczyć na to, że krewny przyjmie go znowu na praktykę lekarską. Doktor po chwili wahania stwierdza, że teraz to decyzja już nie zależy od niego. Jego zdaniem Dolecki powinien raczej z tym pytaniem zwrócić się do... Sylwii. Zanim jednak Kubus podejmie decyzję, para wybiera się na wspólną konną przejażdżkę...

Święto u Maneja

Dzięki kaucji wpłaconej przez Majkę, Arnold wychodzi z aresztu. Po powrocie do domu mężczyznę czeka przykra niespodzianka – w jego firmie nie ma towaru. Wszystkie trumny zniknęły. Okazuje się, że ukochana sprzedała je za pół ceny. Ale to jeszcze nie koniec! Dziewczyna oznajmia zaskoczonemu Manejowi, że od tej chwili zamiast produkować sarkofagi, będzie robił drewniane meble ogrodowe. Arnold już jest gotowy zrobić karczemną awanturę, ale w tym momencie Majka mówi mu, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.