Reklama
 • Wtorek, 29 lipca 2014 (08:00)

  Od kilku miesięcy w życiu Julii Pietruchy (25) trwają zmiany. W maju dowiedzieliśmy się, że nie zobaczymy jej w trzecim sezonie serialu Blondynka, w którym grała tytułową rolę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca 2014 (08:00)

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu „Blondynki”. Zapracowani są nie tylko aktorzy, ale również zwierzęta, które występują w serialu. Jak przebiega współpraca i czy ktoś komuś kradnie sceny?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 25 lipca 2014 (14:00)

  Jak Joanna Moro czuje się w roli pani weterynarz z Mazur oraz kto skradnie jej serce? Zdjęcia do nowych odcinków serialu są już prawie gotowe.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 22 lipca 2014 (12:00)

  Jesienią Manej (Tomasz Borkowski) dowie się, że musi jechać do Tomaszyc po masażystkę dla kontuzjowanej Majki (Marta Ścisłowicz). Jasiunia (Izabela Dąbrowska) szybko zyska temat do pikantnych ploteczek. Zwłaszcza, że doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) po serii masaży Oksany poczuje się jak młody Bóg…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 lipca 2014 (13:00)

  Aktorka (29) jest rozczarowana. Tak bardzo liczyła na wygraną w „Tańcu z Gwiazdami”, lecz nie udało się jej zdobyć trofeum. Choć dostała główną rolę w serialu „Blondynka” podobno nie czuje się spełniona. Na poważnie rozważa wyjazd na stałe do Rosji. Co na to mąż?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 15 lipca 2014 (15:00)

  W roli Sylwii Julię Pietruchę zastąpiła Joanna Moro, która zapewnia, że doda bohaterce więcej energii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 lipca 2014 (15:05)

  Po morderczych treningach i emocjonującym finale Tańca z gwiazdami Joanna Moro (30) wpadła w wir kolejnej pracy. Aktorka rozpoczęła zdjęcia do serialu TVP1 Blondynka, w którym wciela się w rolę weterynarz Sylwii Kubus.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 lipca 2014 (14:05)

  Joanna Moro zagra główną rolę w trzecim sezonie „Blondynki”! Aktorka nie ukrywa radości, że wystąpi w tym serialu. – Scenariusz jest bardzo ciekawy – mówi. Zdradza też, że pojawią się w nim nowe postaci, a w jedną z nich wcieli się ukraińska gwiazda filmowa. Ale najważniejszą bohaterką jest i tak weterynarz Sylwia. – Pierwsze pytanie, jakie zadali mi producenci, brzmiało: jaki mam stosunek do zwierząt? – wspomina. Na szczęście Joanna Moro bardzo je lubi. – Kiedy się urodziłam

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 26 czerwca 2014 (08:00)

  Joanna Moro w „Tańcu z gwiazdami” wspięła się na wyżyny talentu. Opłaciło się! Jednym z profitów udziału w polsatowskim show okazała się rola w po pularnym serialu Jedynki – „Blondynka”. Czy Joanna odnajdzie się w Majakach rów- nie dobrze jak Julia Pietrucha, która odeszła z produkcji?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 czerwca 2014 (13:00)

  Choć nie wygrała „Tańca z gwiazdami”, znowu jest o niej głośno. Aktorka zastąpi Julię Pietruchę w popularnym serialu Jedynki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0