Reklama
 • Wtorek, 14 lipca 2015 (14:00)

  W podwarszawskich Łomiankach zaczęły się zdjęcia do czwartej serii „Blondynki”. – Bardzo się cieszę z powrotu na plan – mówi Joanna Moro, która gra weterynarz Sylwię. Jak zapewnia reżyser Mirosław Gronowski, w premierowych odcinkach dużo będzie się działo w życiu głównej bohaterki, ale na konkrety jeszcze za wcześnie. Nowy sezon TVP 1 pokaże prawdopodobnie we wrześniu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 lipca 2015 (13:00)

  Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu „Blondynki”. Nowe odcinki znajdą się w jesiennej ramówce Jedynki. Zastąpią „Ranczo”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 kwietnia 2015 (12:05)

  Pod koniec maja ruszają zdjęcia do 4. sezonu „Blondynki” z Joanną Moro w roli głównej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 15 stycznia 2015 (13:05)

  W 3. sezonie „Blondynki” aktorka zastąpiła w tytułowej roli Julię Pietruchę. Ta radykalna zmiana w obsadzie serialu Jedynki spodobała się widzom i dlatego istnieje szansa na nowe odcinki. – Mam nadzieję, że seria doczeka się kontynuacji – powiedział Piotr Radziszewski, dyrektor TVP 1.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 15 stycznia 2015 (13:00)

  Kiedy zagrała Annę German w polsko-rosyjskim serialu, pokochały ją tysiące widzów. Był to ogromny triumf aktorki, która dotąd grała tylko serialowe epizody. Potem jednak pojawiły się obawy, że Joanna Moro (30) nie zdoła powtórzyć tego sukcesu i zostanie aktorką tylko jednej roli… Gdy kilka miesięcy temu szukano następczyni Julii Pietruchy (25) w serialu Blondynka, a największe szanse miała właśnie pani Joanna, znaleźli się tacy, którzy nie wierzyli, że da radę. Wielu w tytułowe

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 8 stycznia 2015 (10:05)

  Sylwia w końcu musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce kontynuować znajomość z Krisem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 stycznia 2015 (15:05)

  Kubus nadal nie może dojść do siebie po rozstaniu z ukochanym. Martwi ją również sytuacja Antka osieroconego przez matkę. Znów ma wątpliwości, co do swoich życiowych wyborów, ale z marazmu wyciąga ją zamieszanie w Majakach. Na domiar złego Antek znika z lecznicy. Winowajcą jest Kris, który postanowił zabrać chłopca na

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 1 grudnia 2014 (11:05)

  Czy to przypadek, że Krisa i Antka łączy tak wiele? Mnóstwo przesłanek wskazuje na to, że chłopiec jest synem fotografa. Sylwia, zajęta rozbudową schroniska, na razie nie zauważy dziwnego zachowania ukochanego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 listopada 2014 (13:05)

  Spłonie nowy dom weselny, wójt skłóci się z Kiziorem, a Dalmata pobije się z Partyką – we wsi trudno będzie znaleźć spokój.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 24 listopada 2014 (14:05)

  Nadchodzi dzień chrztu małego Auguścika. Wcześniej Sylwia bardzo stresowała się przed spowiedzią, podczas której musiała opowiedzieć o związku z Krisem. Jako matka chrzestna nie mogła przed tym obowiązkiem uciec. Ostatecznie podczas uroczystości nie dochodzi do żadnego skandalu. Niestety, Kubus nie może odetchnąć z ulgą. Z Rosji dochodzą do niej niepokojące wiadomości. Jej ukochanemu, który wraz z innymi ekologami został zatrzymany, grozi proces. Zanosi się na to, że Sylwia prędko go nie zob

  Czytaj więcej Komentarzy:0